Z życia klasy II d

 

                          

Dnia 23.09.2010 r. wybraliśmy się na wycieczkę do lasu. Byliśmy ciekawi czy zawitała już jesień. Pan leśniczy ciekawie opowiadał nam o bogactwach jakie daje nam natura. To wspaniała przygoda i możliwość odkrycia świata roślin i zwierząt.

Dnia 08.10.2010 r. odbyła się „Jesienna zabawa integracyjna”. Na zabawie spotkały się dwie klasy. Dzieci przybyły z rodzicami i wszyscy wspólnie uczestniczyli w różnych zawodach sportowych. Nie było przegranych, każdy był zwycięzcą.

Dnia 17.12.2010 r. salę zapełnili goście, aby zobaczyć Jasełka w wykonaniu uczniów klasy II d. Dzieci wcieliły się w postaci z tradycyjnej Bożonarodzeniowej szopki. Nie zabrakło aniołów, diabełków, pasterzy. Publiczność z podziwem oglądała przepięknie przebranych drugoklasistów.

Dnia 01.12.2010 r.  Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb andrzejkowych, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Było lanie wosku, wróżenie z kart. Dzieci poznały tradycje ludowe i wróżby andrzejkowe przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Zapraszamy do klasowej galerii zdjęć

 
wydarzenia
powrót do strony głównej