Bajkowe Święto Edukacji Narodowej

 

                          


Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji nauczyciele biblioteki proponują uczniom udział w różnych konkursach i zabawach. W naszej szkole 14 października – Święto Edukacji Narodowej połączyliśmy z Dniem Postaci Literackiej. Uczniowie przyszli do szkoły przebrani za swych ulubionych bohaterów literackich oraz wzięli udział w turnieju literackim. Reprezentanci klas w trzyosobowych zespołach zmagali się z zadaniami, rozpoznając postać literacką na podstawie krótkiej charakterystyki oraz utworu muzycznego. Rywalizacji towarzyszyły emocje i dawka dobrej zabawy.
W tym szczególnym dniu krótki program artystyczny wraz z życzeniami z okazji Święta Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły skierowali pod adresem wszystkich nauczycieli i pracowników naszej placówki, składając im podziękowania za trud niełatwej pracy.
Ten dzień jest też okazją do ogłoszenia Superbelfra Roku, który wybierany jest przez uczniów w drodze głosowania. Nie po raz pierwszy tytuł ten uczniowie naszej szkoły przyznali pani Iwonie Ziemnickiej. Gratulujemy!

B. Antczak-Klamecka
 

galeria zdjęć                                                                                     

punktor wydarzenia
punktor powrót do strony głównej