Półkolonie z atrakcjami w SP Pakość

 

                          

         

                          

W dniach od 18 lipca do 05 sierpnia, w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości odbyły się dwa turnusy Półkolonii Letnich. Wzięło w nich udział, w sumie 102 uczniów z klas I – VI. Program półkolonii został tak zaplanowany, aby dzieci miały możliwość uczestniczenia w różnych atrakcjach zorganizowanych poza terenem Pakości.

Każdy turnus rozpoczynał się wizytą policjantów z Komisariatu Policji w Pakości, którzy omawiali z dziećmi podstawowe zasady bezpiecznych zabaw nie tylko w czasie półkolonii, ale także całych wakacji.

Wśród atrakcji znalazły się: seans filmowy „Bardzo fajny gigant” w systemie 3D w kinie „Kinomax” w Inowrocławiu, korzystanie z kąpieli wodnej w „Parku Wodnym” w Inowrocławiu, własnoręczny wyrób lizaków w „Manufakturze Cukierków” w Toruniu, podziwianie okazów zwierząt w ZOO w Myślęcinku, zabawy w „Parku Jurajskim” w Solcu Kujawskim, zwiedzanie naukowych wystaw w „Młynie Wiedzy” w Toruniu i gra w kręgle w „Kręgielni” w Inowrocławiu.

Elementem programu, którego nie mogło zabraknąć na liście zajęć były liczne zabawy na placu zabaw i gry sportowe na boisku ORLIK.

Podczas trwania półkolonii dzieci miały zagwarantowane drugie śniadanie i ciepły obiad z deserem. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe zdjęcie oraz zestaw słodyczy i upominków.

Opiekunami półkolonii były: p. J. Gotowska, p. B. Klamecka, p. J. Kowalska, p. K. Kozina, p. K. Skonieczna, p. B. Wolińska,

Opiekunowie serdecznie dziękują firmie przewozowej „MATBUD” za bezpieczeństwo i miłą obsługę podczas jazdy na trasach wycieczkowych.

Justyna Kowalska

zapraszamy do galerii zdjęć  

     

                                                                                                                                                                                                 

punktor wydarzenia
punktor powrót do strony głównej