Mamy halowe mistrzostwo powiatu!!!!!

 

                          


6 marca w hali sportowej OSiR w Janikowie rozegrany został turniej finałowy w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w 5-piłkarskich chłopców. Wzięło w nim udział 6 najlepszych ekip, które drogą eliminacji zakwalifikowały się do tych zawodów.
Najlepszą ekipą wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej został zespół Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości, który w finale pokonał chłopców z Gniewkowa 0:0 (rzuty karne 1 : 0). Trzecie miejsce zajęła drużyna gospodarzy Janikowa, która pokonała w meczu o brąz 6 Inowrocław 5 : 1.
Mecze w całym turnieju były bardzo zacięte, chłopcy walczyli o każdą piłkę i poziom sportowy całych mistrzostw był bardzo wysoki. Zwyciężył zespół najbardziej wyrównany piłkarsko, a niewiele ustępowały mu ekipy z Gniewkowa i Janikowa, z którymi boje kończyły się seriami rzutów karnych.
Wśród piłkarzy uczestniczących w tych rozgrywkach organizatorzy, trenerzy i sędziowie wybrali najlepszą 5 mistrzostw:
IGOR DERKOWSKI- GNIEWKOWO
DOMINIK JASZCZ- JANIKOWO
WIKTOR KUBISZEWSKI- PAKOŚĆ
WIKTOR RACŁAW- MVP- PAKOŚĆ
HUBERT SKOWRON- 6 INOWROCŁAW
Opiekunem zespoły był p. Leszek Adryan. Wszystkie nagrody ufundował Starosta Inowrocławski.
GRATULUJEMY!!!!!
Mistrzowski skład: Wiktor Kubiszewski, Igor Gołdyn, Wiktor Racław, Oskar Janiak, Oskar Karbowiak, Maciej Wienconek, Dariusz Chwiałkiewicz, Patryk Ojczenasz, Jakub Flinik.

 

galeria zdjęć
 

                                                                                                         

punktor wydarzenia
punktor powrót do strony głównej