Wykaz nauczycieli uczących w roku szkolnym 2017/2018

 

                

 

 

Dyrektor szkoły :

mgr inż. Mirosław Gozdera

 

 

 

 

Wicedyrektor:

mgr Małgorzata Dzióbkowska

 

 

 

Kierownik świetlicy:

mgr Justyna Kowalska

 

 

 

Nauczyciel

Przedmiot

Wych.

Sala

1

mgr inż.

Gozdera Mirosław

matematyka

29

2

mgr

Dzióbkowska Małgorzata

naucz. wczesnoszkolne indywidualne

 

3

mgr

Adryan Leszek

wych. fizyczne

IV c

sala gim./20

4

mgr

Barczak Beata

naucz. wczesnoszkolne

I c

11

5

mgr

Basińska Barbara

j. angielski kl. I-III

 

 

6

mgr

Błaszak  Julita

historia

 

18

7

mgr

Chojnacka Anna

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

23a

8

mgr

Chołajczyk Wiesława

j. angielski

V d

22

9

mgr

Domagała Kamila

świetlica

świetlica

10

mgr inż.

Gaczkowska Wirginia

matematyka

IV b

28

11

mgr

Gotowska Julita

geografia/przyroda/WDŻ

V b

26

12

mgr

Gozdera Beata

naucz. wczesnoszkolne

III a

16

13

mgr

Górka Elżbieta

zaj. komp./zaj.techn.

27

14

mgr inż.

Grajkowska Hanna

przyroda/biologia/chemia

24/26

15

mgr

Grąźlewska Magdalena

j. niemiecki

22

16

mgr

Klamecka Bożena

biblioteka

biblioteka

17

mgr

Kopczyńska Magdalena

świetlica

świetlica

18

mgr

Kowalska Justyna

świetlica

świetlica

19

mgr

Kozina Katarzyna

j.polski /biblioteka

IV a

biblioteka/19

20

mgr

Krusińska Katarzyna

świetlica/j. angielski/plastyka

VI c

świetlica/19

21

mgr

Kuc Ewa

naucz. wczesnoszkolne

II b

12

22

mgr

Leszczyńska Magdalena

naucz. wczesnoszkolne

III b

14

23

mgr

Lewandowski  Mariusz

wych. fizyczne

VI b

sala gim./29

24

mgr

Lewandowski  Szymon

wych. fizyczne

VII b

sala gim./18

25

mgr

Majchrzak-Tschurl  Magdalena

muzyka/plastyka

V a

20

26

mgr

Matuszak Elżbieta

fizyka

24

27

mgr

Mójta Alicja

naucz. wczesnoszkolne

III e

17

28

mgr inż.

Mroczkowski Dariusz

zaj. techniczne/przyroda

 

29

mgr

Nowacka Kamilla

naucz. wczesnoszkolne

III d

14

30

mgr

Pawińska Magdalena

naucz. wczesnoszkolne

III c

16

31

mgr

Puczkarska Marlena

matematyka

VII a

28

32

mgr

Puczkarski Marek

j. angielski

VI a

23

33

mgr

Rempuszewski Marcin-o.Sofroniusz

religia

 

34

mgr

Rochowiak- Kwiecień Anna

naucz. wczesnoszkolne

II a

13

35

mgr

Sikora Elżbieta

religia

 

36

mgr

Skonieczna Anna

naucz. wczesnoszkolne

I a

11

37

mgr

Skonieczna Kamila

logopedia

22 a

38

mgr

Skonieczna Teresa

j. polski

21

39

mgr

Wesołowska - Barczak Barbara

pedagog/doradztwo zawodowe

gab.ped.

40

mgr

Wolfram Anna

z.kor-kompensacyjne/n.indywidualne

23 a

41

mgr

Woźniak Magdalena

naucz. wczesnoszkolne

I c

10

42

mgr

Zielińska Wanda

j. polski

19

43

mgr

Ziemnicka Iwona

matematyka/świetlica

V c

29

44

mgr

Żak Agata

biblioteka/n.indywidualne/logopedia

biblioteka

45

mgr

Cywińska Małgorzata

urlop zdrowotny

 

46

mgr

Kwiatkowska Magdalena

urlop

 

 

punktor powrót do strony głównej