Wykaz godzin i miejsca dostępności w roku szkolnym 2022/23 - konsultacje dla rodziców i uczniów 

                      

 
Lp. Nazwisko i imię dzień; godzina miejsce
1 Gozdera Mirosław poniedziałek; 1415 - 1515 gabinet dyrektora
2 Adryan Leszek wtorek; 1515 - 1615 kantorek nauczycieli w-f
3 Antczak-Klamecka Bożena wtorek; 1430 - 1530 sala 18 lub biblioteka
4 Barczak Beata środa; 1230 - 1330 sala 13
5 Burdyna-Goulart Bogusława wtorek; 1430 - 1530 biblioteka
6 Chojnacka Anna czwartek; 1135 - 1235 sala WII
7 Danielewska Marta wtorek; 1415 - 1515 świetlica
8 Gotowska Julita środa; 1430 - 1530 sala 26
9 Grajkowska Hanna poniedziałek; 1430 - 1530 sala 24
10 Kopczyńska Magdalena poniedziałek; 1415 - 1515 świetlica
11 Kowalska Justyna poniedziałek; 1430 - 1530 gabinet pedagoga
12 Kozina Katarzyna poniedziałek; 1430 - 1530 sala 16
13 Kuc Ewa poniedziałek; 1235 - 1335 sala 14
14 Leszczyńska Magdalena środa; 1230 - 1330 sala 11
15 Lewandowski Mariusz poniedziałek; 1515 - 1615 kantorek nauczycieli w-f
16 Lewandowski Szymon czwartek; 1530 - 1630 kantorek nauczycieli w-f
17 Majchrzak-Tschurl Magdalena środa; 1415 - 1515 gabinet wicedyrektora
18 Matuszak Elżbieta czwartek; 1430 - 1530 sala 27
19 Mikuła-Szweda Magdalena poniedziałek; 1430 - 1530 sala 21
20 Mroczkowski Dariusz czwartek; 1430 - 1530 sala 29
21 Nowacka Kamilla wtorek; 1515 - 1615 sala 20
22 Pawińska Magdalena czwartek; 1415 - 1515 gabinet kierownika świetlicy
23 Pejka Marta poniedziałek; 1420 - 1520 sala 17
24 Puczkarska Marlena poniedziałek; 1515 - 1615 sala 28
25 Puczkarski Marek poniedziałek; 1430 - 1530 sala 18
26 Rochowiak-Kwiecień Anna poniedziałek; 1130 - 1230 sala 10
27 Sikora Elżbieta środa; 1415 - 1515 sala 19
28 Skonieczna Anna wtorek; 1230 - 1330 sala 12
29 Skonieczna Kamila wtorek; 1130 - 1230 sala WIII
30 Sobczak Olaf czwartek; 1430 - 1530 sala 21
31 Woźniak Magdalena czwartek; 1130 - 1230 sala 36
32 Ziemnicka Iwona poniedziałek; 1430 - 1530 sala 29
33 Kończal Anna środa ; 1515 - 1615 sala 21
34 Augustyn Mariusz środa*; 1430 - 1530 sala 24
35 Pietrzak Edyta czwartek* ; 1515 - 1615 sala 28
36 Wojs Justyna czwartek**; 1630 - 1730 sala 22
37 Załęski Dariusz - o. Cyryl czwartek*; 1400 - 1500 sala 19
 
 

                                                            

punktor wydarzenia
punktor powrót do strony głównej