Konkurs "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

 

                          

     
28 listopada w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości, odbył się konkurs dla kl. III pt. „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”.
Zadaniem trzyosobowych drużyn było udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa na drodze do szkoły i do domu oraz wykazanie się znajomością znaków drogowych. Pracę drużyn oceniało jury w składzie: p. Rafał Nieznalski – aspirant sztabowy z Komisariatu Policji w Pakości oraz kierownik świetlicy – p. J. Kowalska.
Dzieci na wszystkie pytania odpowiadały pewnie i zdecydowanie. W trakcie trwania konkursu wykazały się sporą wiedzą i znajomością przepisów ruchu drogowego.
Rywalizacja wszystkich drużyn była zacięta. Ostatecznie zwyciężyła klasa III a. II miejsce zajęła kl. III e, III miejsce - kl. III b, IV miejsce – kl. III d i V miejsce – kl. III c. Drużyny otrzymały nagrody indywidualne oraz słodki upominek. a p. R. Nieznalski podziękowanie od uczniów kl. III za pomoc w przeprowadzeniu konkursu. Całość przygotowały wychowawczynie świetlicy szkolnej.
Zwycięzcom gratulujemy!
Justyna Kowalska

zapraszamy do galerii zdjęć
 

                                                                                                         

punktor wydarzenia
punktor powrót do strony głównej